**********
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: برای برداشته شدن پرده سیاه و مشاهده وبلاگ روی یکی از بنرهای زیر کلیک کنید :.

This Code Edited By : Www.AxNama.Com

[center][url=http://freebitco.in/?r=278272][b][size=15pt][color=red]Win Free Bitcoins every hour! - [/color][color=green]www.freebitco.in[/color][/size][/b][/url][/center] Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.


************
 
آموزش و معرفی بهترین سایت ها و روشهای کسب درآمد
معرفی معتبرترین سایت های کلیکی buxiranzamin rainbux
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : saeidcz saeidcz
* *

وجه : این استراتژی برای سایتهای : توباکس - آسمان باکس و آسان باکس و تیک باکس کاربرد دارد.


سایت توباکس ( Teobux ) بهترین و معتبرترین سایت موجود در زمینه PTC می باشد، اما برای کسب درآمد مناسب علاوه بر انجام کلیک های خود شما، مستلزم اجاره زیرمجموعه و از آن مهمتر مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای است. که ما در این مطلب تجربه خود را در اختیار شما قرار می دهیم تا از سرمایه و زمان خود به بهترین شکل برای اجاره و مدیریت زیرمجموعه ها استفاده کنید.


نکته : افرادی که در توباکس اجاره داده میشوند ، طوری برنامه ریزی شده اند که بعد از مدتی تعداد کلیک هایشان کمتر میشود . بنابراین با توجه به مراحل زیر میتوانید به طور مناسب به مدیریت نفرات خود بپردازید و درآمد خود را از توباکس بیشتر نمایید .

1) در هر بار اجاره زیرمجموعه سعی کنید بسته 50 نفره خریداری کنید .

2) بعد از اجاره 50 زیرمجموعه، پرداخت اتوماتیک را بلافاصله برای آنها روشن نکنید، زیرا پرداخت اتوماتیک به این صورت است که اگر برای یکی از زیرمجموعه ها پرداخت اتوماتیک را روشن کرده باشید، اگر او کلیک انجام بدهد یا انجام ندهد، اجاره او پرداخت شده و از حساب اجاره شما کسر میشود ! بنابراین پرداخت اتوماتیک را تنها برای اعضای فعال خود باید روشن کنید که در ادامه توضیحات بیشتر ارائه میشود.

3) زیرمجموعه های خود را به دو دسته تقسیم کنید، اعضای فعال و اعضای معمولی. و هر دسته را با یک رنگ مشخص کنید. مانند تصویر زیر: ( هدف از اینکار دسترسی سریع به اعضا می باشد ) در تصویر زیر رنگ سبز برای اعضای فعال و رنگ غیر ست ( سفید ) برای اعضای معمولی تعیین شده است.

رای تغییر رنگ یک عضو بر روی راهنما مربوط به آن عضو کلیک کنید و در قسمتی که نمایان میشود در بخش رنگ نفرات میتوانید رنگ مورد نظر خود را جهت آن فرد انتخاب کنید.


بالای این بخش، نوشته ای مشاهده میکنید که در صورت تیک دار کردن آن، پرداخت اتوماتیک برای عضو مورد نظر روشن میشود.

4) تعیین اعضای فعال و معمولی: بعد از اینکه بسته 50 نفره را خریداری کردید، 14 روز صبر کنید تا اعضای فعال و معمولی خود را شناسایی کنید، بدین ترتیب که اعضای فعال کسانی هستند که میانگین کلیک آنها بالا می باشد، افرادی که تعداد 35 کلیک یا 40 کلیک و یا بیشتر انجام داده اند  را با رنگ سبز مشخص کنید و پرداخت اتوماتیک را نیز برای آنان روشن کنید .

اعضای معمولی کسانی هستند که بعد از گذشت 14 روز، کمتر از 40 کلیک انجام داده اند. رنگ این افراد را تغییر ندهید و پرداخت اتوماتیک را برای این افراد روشن نکنید. این افراد کلیک های خود را هر چند کم انجام میدهند و بعد از اتمام مدت اعتبار از لیست نفرات شما خارج میشوند .

5) بعد از گذشت یک هفته از روشن کردن پرداخت اتوماتیک، افراد فعال خود که با رنگ سبز مشخص کرده اید را فراخوانی کنید. نفراتی که مدت 3 تا 5 روز از آخرین فعالیت آنان گذشته و یا شما احساس میکنید که فعالیتشان کمتر شده است را از حالت پرداخت اتوماتیک خارج کرده و رنگ آنان را به " غیر ست " تغییر دهید .

این کار را هفته ای یکبار انجام دهید تا افرادی که فعالیت آنها کمتر شده است را از لیست پرداخت اتوماتیک خارج کنید. ( هر 10 روز یکبار تعداد 50 نفر اجاره میکنید و از بین نفرات جدید افراد فعال را مشخص کرده و پرداخت اتوماتیک را روشن میکنید و به همین ترتیب هفته ای یکبار هم افراد فعالی که فعالیت آنها کمتر شده را از لیست پرداخت اتوماتیک خارج میکنید )

دلیل خارج کردن افراد از لیست پرداخت اتوماتیک :

همانطور که پیشتر گفته شد، افراد اجاره ای در توباکس طوری برنامه ریزی شده اند که بعد از گذشت مدت زمانی، فعالیتشان کمتر میشود. به همین دلیل تا زمانی که فعالیت مناسبی دارند از آنها استفاده کنید و پرداخت اتوماتیک را برای آنها روشن نمایید و با کمتر شدن فعالیتشان، پرداخت اتوماتیک را خاموش کنید تا از لیست نفرات شما خارج شوند.

6) هر 10 روز یکبار میتوانید به اجاره نفرات بپردازید ، بنابراین هر بار 50 نفر اجاره کنید و این مراحل را برای آنان اجرا کنید. با انجام این استراتژی با واریز مبلغ برای دو یا سه بار دیگر نیاز به واریز ندارید و از سود خود در سایت میتوانید اقدام به اجاره کنید و همچنین برداشت داشته باشید .

با این استراتژی شما میتوانید مجموعه ای فعال با میانگین کلیک بالا داشته باشید و درآمدتان نیز افزایش پیدا میکند.

8) توجه داشته باشید که پرداخت اتوماتیک تنها برای افرادی قابل اجرا می باشد که بیشتر از 15 روز اعتبار دارند. اگر خواستید یکی از نفرات خود را تمدید کنید و اعتبار او کمتر از 15 روز بود، با کلیک بر روی تیک باکس مربوط به او، یک بخش در زیر نفرات اجاره ای باز میشود که با انتخاب گزینه میخواهم آنها را برای 30روز تمدید کنم و کلیک بر روی ادامه، فرد مورد نظر را تمدید کنید و هنگامی که اعتبار وی به 16روز رسید، پرداخت اتوماتیک را برای وی روشن نمایید.

نوع مطلب : استراتژی ها، 
برچسب ها : بهترین استراتژی کسب درآمد از توباکس و آُسمان باکس و آُسان باکس و تیک باکس استراتژی تصویری آموزش،
رتبه بندی 10 باکس برتر ایرانی بر اساس آمار الکسا
تاریخ : 1391/01/27
رتبه Teobux رتبه در ایران تفاوت با دیروز
1 توباکس 601 7
2 ایباکس 645 1
3 تک باکس 1478 38
4 پی باکس 1539 10
5 سحر باکس 1956 34
6 سیب باکس 2286 4
7 پارسیان باکس 2398 12
8 20 باکس 2478 56
9 باکس 98 2556 3
10 یک باکس 2675 24

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic